Bose Sleepbuds Size Güzel Bir Uyku Vaadediyor

İlk olarak iki yıl önce Hush isimli bir firma Smart Earplugs adıyla gürültü önleyici kulaklıkları çıkarttığında çok iyi bir fikir olduğunu düşünmüştüm. Ancak firma ürünü satışa bir türlü çıkartamamıştı. Daha sonra öğrendik ki Bose bu firmayı satın almış ve kendi markası ile bu kulaklıkları geliştirerek yeniden üretmiş.

Ses önleyen yeni uyku kulaklıklarının adını da “Sleepbuds” olarak değiştirmişler. Kulaklıklar yeniden daha ergonomik ve şık olarak tasarlanmış. Kulaklıkların vaad ettiği şey çok basit: çevrenizdeki, horlama, trafik sesi, köpek havlaması gibi rahatsız edici sesleri maskelemek. Bunu nasıl yapıyor derseniz, sadece kulaklarınızı tıkayarak değil tabii ki. Ses önmeleme teknolojisi bu rahatsız edici sesleri maskeleyecek bir ses veriyor. Bunu gürültüyü gürültü ile bastırmak gibi düşünmeyin daha çok gelen sesin maskelenmesi gibi düşünün.

sleepbuds-app
Kulaklıklar İstediğinizde Sizi Uyandırıyor

Sleepbuds şarj ünitesi olarak da kullanılan bir kutu ile birlikte geliyor. Bu arada kurduğunuz alarm için üzülmenize gerek yok. Bose Sleep uygulaması üzerinden alarm da kurabiliyorsunuz ve kulaklıklar size istediğinizde uyandırıyor.

Bose firması bu ürün için şimdiye kadar yarım milyon dolarlık bir yatırım topladı bile. Sleepbuds fiyatı şimdilik 150 dolardan başlıyor ancak ön satışa çıkan ürünün 150 dolar ve 185 dolarlık versiyonlar çoktan satıldı bile. Ürün teşlimatları Şubat 2018 tarihinden itibaren başlıyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir