Bu uygulama geçmişi geri getiriyor

Hepimizin evinde eskilerden kalma arada bir eşeleyip adını bile unuttuğumuz akrabalarımızı gördüğümüz siyah beyaz eski fotoğraflarımız vardır. İşte o soluk ve buğulu fotoğrafları daha dün çekilmiş kadar net bir hale getiren bir uygulama var. Remini isimli uygulama son zamanlarda gördüğüm en iyi ve kullanışlı fotoğraf uygulamalarından biri.

Başlıkta gördüğünüz fotoğraf uygulamanın tanıtımı için yapılmış örneklerden biri değil bizzat benim anneannem. Bu anneler gününde annemi aradığımda onu eski siyah beyaz fotoğraf albümlerinde annesini ararken buldum. Eline gelen bütün fotoğraflar o kadar eskiydi ki artık yüzü bile görünmüyordu. İşte bu uygulama sayesinde o fotoğraflardan birini hayata geri döndürdüm ve bu da anneme anneler gününde verebileceğim en güzel hediye oldu.

Sizin de hayata geri döndürmek istediğiniz siyah beyaz ya da renkli eski fotoğraflarınız varsa bu uygulamayı bir denemenizi tavsiye ederim. App Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz Remini Uygulaması ile ilk fotoğrafınızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ancak daha fazla özelliğe erişmek ve diğer fotoğraflarınızı da düzenlemek için ücretli versiyonunu almanız gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir