Galaksinin en garip sanal striptiz klübü

The purple hazzze isimli sanal striptiz klübü çok yakında açılmaya hazırlanıyor ve bu klüp belki de dünyanın en garip striptiz klübü olabilir. Sanal gerçeklik gözlüklerinizi takarak online olarak ziyaret edebileceğiniz bu enteresan striptiz klübünde sadece fantezilerinizi süsleyen modelleri değil yarı robot yarı insan cyborgları ve hatta garip uzaylıları direk dansı yaparken izleyebilirsiniz.

Her tür için eğlence vaat ediyor

Hepimizin evlere kapandığı bugünlerde sanal geçeklik eskisinden çok daha popüler bir hale geldi. Bunu fırsata çeviren bir girişimci de sanal gerçeklik fantezilerini bir üst seviyeye taşıyarak, eğlenceye kocaman gözlü, mavi derili uzaylıları da katmış.

Bu tecrübeyi yaşamak için..

The Purple Hazzze Club, kendini galaksiler arası VR klübü olarak lanse ediyor ve galaksideki her cins ve türden yetişkinlere uygun bir eğlence vaadediyor. ilk defa Star Wars (Yıldız Savaşları) gibi filmlerde gördüğümüz bu hayal gücünü zorlayan keyfi siz de yaşamak istiyorsanız biraz daha sabretmeniz gerekebilir. Açılış gecesi henüz net olarak açıklanmasa da yayımlanan görsellerden anladığımız kadarıyla online site neredeyse hazır durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir