Huawei, Katlanır Akıllı Telefon Yarışında

Bildiğiniz gibi katlanır bir akıllı telefon Samgung gibi birçok firmanın hayalini süslüyor. Samsung Galaxy X ile ilgili söylentiler uzun bir zamandır teknoloji meraklılarının kafasını kurcalarken, şimdi de Huawei’nin katlanır telefon konsepti ortaya çıktı.

Çin’in Apple’ı olarak görünen Huawei, ilk başlarda akıllı telefon isteyenlere ucuz bir alternatif gibi görünürken, birbiri ardına çıkardığı kaliteli telefonlar ve teknolojik gelişmelerle, artık tüketicinin sadece ucuzluk için değil teknoloji, innovasyon ve estetik için de tercih ettiği bir marka haline dönüşüyor. Türkiye’de de başarılı işlere imza atan Huawei şimdi de katlanabilir akıllı telefon konsepti Huawei Mate X ile konuşuluyor.

Akıllı Telefona Yeni Bir Bakış Açışı

Tabii videoda da gördüğünüz bu telefon şimdilik sadece bir konsept ve Huawei tarafından değil, akıllı telefon tasarımları yapan teknoloji firması TechConfigurations tarafından hazırlanmış. Videoda göründüğü gibi telefon normal bir akıllı telefona benziyor ancak açıldığında küçük bir tablet gibi olabiliyor. Birden fazla OLED ekrana sahip telefon küçük bir laptop gibi de kullanılabiliyor.

Huawei böyle bir telefonu satışa ne zaman sunar bilinmez ama önümüzdeki CES 2019 teknoloji fuarında buna benzer bir şey görürseniz şaşırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir