Nebula Mars Taşınabilir Sinema

Eğer her yerde duvara yansıtarak ve görüntü kalitesinden ödün vermeden film izlemek istiyorsanız, 4K çözünürlüğünü destekleyen, taşınabilir sinema projektörü Nebula Mars tam size göre demektir. Nebula Mars gerçek 1280x800 çözünürlüğü neredeyse her ortamda sağlıyor.

Şarj edilebilir pili sayesinde 3 saate kadar elektriğe bağlamadan çalışabiliyor. Bu da gittiğiniz her yerde hiç elektriğe bağlanmadan en az bir uzun filmi izlemenize yetiyor. Bu taşınabilir projektör aynı zamanda 3D filmleri de destekliyor. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde de Android ya da iOS bir cihazdan görüntüleri direkt olarak aktarabiliyorsunuz.

taşınabilir-projektör
Teknik Özellikleri

Nebula Taşınabilir Sinema Projektörünün özelliklerine bakacak olursak:

  • Çok Net Bir Görüntü: 3000lm LED ışığa sahip 500 ANS lümen ile 800p görüntü. Zenginleştirilmiş kontrast özelliği ile gündüz izleme imkanı.
  • JBL Ses: İki taraflı 10 W hoparlör ile yüksek ses kalitesi
  • Uzun Pil Ömrü: 19500 mAh pili le 3 saate kadar kesintisiz izleme imkanı.
  • Bağlantı Seçenekleri: iOS ve Android cihazlardan görüntüleri kablosuz olarak direk aktarabiliyorsunuz. Ancak Chromecast ya da Windows miracast ile çalışmıyor.
  • Kutudan ne çıkıyor?: Nebula Mars, güç kablosu, kullanım kılavuzu, uzaktan kumanda, 12 ay garanti.

Nebula Mars Taşınabilir Sinema Projektörü henüz Türkiye’deki mağazalara gelmedi ancak Amazon üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. Nebula Mars satış fiyatı 600 Dolar. Sipariş için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir