Önemli Olan İşlevi: Yo Home Sperm Testi

Erkekler için kısırlık testi kadar can sıkıcı bir şey az bulunur. Sizi yakından takip eden doktorlar ve hemşirelerin gözetimi altında olmak zaten yeterince zorken bir de zamanı geldiğinde kliniğe git, küçük plastik kaplardan birini al, steril odalardan birine tıkıl, önüne işini kolaylaştırdığı düşünülen garip dergilerden atsınlar ve yapman gerekeni yapmanı beklesinler. Tabii utanç, mahcubiyet ve performans kaygısı ile ne kadar yapabilirseniz. Neyse ki artık teknoloji yardımımıza yetişiyor. Yo Home sperm testi seti ile artık sperm kalitesini kendi akıllı telefonunuzdan ölçebilir, sonuçları doktorunuz ile paylaşabilirsiniz.

Hemen Sipariş Edebilirsiniz

Yo Home Sperm testi 50 $’dan ön siparişe çıktı ve Türkiye’de dahil birçok ülkeden sipariş edilebiliyor. Üstelik FDA onayı ve CE belgeleri de mevcut. Testi iki kere yapabilmeniz için gereken her şey paketten çıkıyor. Numune kabından, damlalığa, kartuştan Yo Home akıllı cep telefonu aparatına kadar her şey paketin içinde. Sperm testi analizi %97 doğru çıkıyor ki bu da oldukça iyi bir sonuç.

Yo Home Samsung Galaxy S6, S7 ve iPhone’un tüm son nesil telefonları ile uyumlu. Yüzücüleriniz ne kadar aktif ve hızlı bir bakın bakalım. Mühim olan miktarı değil işlevi.

Yo Home nasıl çalışıyor öğrenmek için videoya bir göz atın.

 

2 thoughts on “Önemli Olan İşlevi: Yo Home Sperm Testi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir